هفدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران

ارسال شده در
هفدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهرانReviewed by Green on Nov 24Rating:

 

گزارش حضورشرکت پشم شیشه پارس(نماینده انحصاری محصولات تهویه مطبوع گرین )در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران از تاریخ ۱ لغایت ۴ آبان ماه با حضور  ۳۴۱ شرکت داخلی و ۷۹ شرکت خارجی در محل نمایشگاه بین المللی تهران با مساحتی بالغ بر ۳۸ هزار برگزار گردید.

در این نمایشگاه که معمولا از آن به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات ساختمان در کشور یاد می شود ،مجموعه های صنعتی داخلی و خارجی شرکت کننده اقدام به ارائه جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود در صنعت تاسیسات ساختمان و تهویه مطبوع نمودند.

شرکت پشم شیشه پارس نیز به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ عایق های حرارتی و برودتی در کشور و همچنین نماینده انحصاری محصولات تهویه مطبوع گرین ،علاوه بر ارائه محصولات تولیدی خود در زمینه عایق ها ،نسبت به ارائه مجموعه کاملی از محصولات وارداتی خود از قبیل چیلر ،فن کویل ،انواع کولرهای گازی ،داکت اسپلیت و دستگاه های GRV  نمود.

شرکت پشم شیشه پارس در این دوره از نمایشگاه تاسیسات ،از سری جدید  دستگاه های GRV نسل ۶ با ویژگی منحصر به فرد رونمایی نمود که با استقبال و بازخورد بسیار مطلوبی از سوی بازدیدکنندگان ،مشاورین و سازندگان ساختمان ها مواجه گردید.

از جمله ویژگی های دستگاه های GRV نسل ۶ که مورد استقبال همگان قرار گرفت عبارتند از :

  1. مصرف برق بسیار پایین به دلیل دارا بودن فناوری تمام اینورتر
  2. راندمان بسیار بالا در بارهای جزئی
  3. رفع محدودیت های لوله کشی در راستای قائم تا ارتفاع ۱۱۰ متر
  4. حذف فضاهایی از قبیل موتورخانه و برخی مشاعات مربوطه در ساختمان و بهره گیری از آن فضا برای کاربری های مطلوب
  5. حذف تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی قدیمی و مستهلک شونده سنتی و ….

 

در پایان این شرکت از همراهی کنندگان عزیز که با حضور گرم و پر شور خود رونق این محفل تخصصی را افزون نمودند سپاسگزاری می نماید.