درباره ما

تهویه مطبوع گرین

کمپانی تهویه مطبوع گرین تولیدکننده دستگاه‌های مرکزی و مستقل تأسیساتی، اعم از چیلرهای تراکمی، هواساز، فن کویل، داکت اسپیلت، VRF و کولرهای گازی است.

کارخانه این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کار آزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تمام اتوماتیک، محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید.

محصولات گرین در دو گروه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی، مناسب برای انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید و اماکن عمومی است.

پشم شیشه پارس

شرکت پشم شیشه پارس (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۶ تاسیس و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید. این واحد تولیدی علاوه بر توسعه و گسترش كمی و كیفی بازار عایق های حرارتی، با بهره گیری از تجارب و دانش مدیران شركت در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات سرمایشی و گرمایشی آغاز نمود.

این شرکت هم اکنون با بیش از ۲۰ سال سابقه در ارائه خدمات مهندسی سیستم های تهویه مطبوع و تأسیسات ساختمانی، افتخار دارد تا به عنوان نماینده انحصاری تهویه مطبوع گرین، با هدف کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست، محصولات باکیفیت روز دنیا را ارائه داده و در خدمت جامعه مهندسین و متخصصین ایران باشد.

تیم فنی و مهندسی تهویه مطبوع گرین علاوه بر فروش محصولات، در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش نیز در جهت تامین آسایش و رضایت هرچه بیشتر مشتریان گام بر می دارد.

ماموریت

ماموریت

ماموریت تهویه مطبوع گرین به عنوان شرکتی معتبر، تحول­خواه، چابک، پويا و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی، توسعه سازمان یافته با ارائه محصولات و خدمات با کيفيت در جهت جلب رضایت دائمی مشتریان از زمان مشاوره فروش تا خدمات پس از فروش خواهد بود. این ماموریت مهم، با تکيه بر همکاران باانگيزه و نوآور، سرانجام به بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان و ارتقا سطح رفاه آن­ها منجر خواهد شد. بهترین راه حل ها در مورد تأمین آسایش، بیشترین بهره‌وری انرژی، بهترین و بهینه ترین سرمایه گذاری اولیه‌، رعایت استانداردهای محیط زیست در بالاترین سطح و بالاترین راندمان دستگاه ها در تهویه مطبوع گرین ارائه خواهند شد.

چشم‌انداز

چشم‌انداز

تهویه مطبوع گرین با چشم انداز کارآفرینی و تولید محصولات با کیفیت تهویه مطبوع در ایران، توسعه محصولات با توجه به آخرین تکنولوژی های روز دنیا، تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل علمی داده ها و اطلاعات، التزام به مدیریت كیفیت جامع جهت بهبود مستمر محصولات و خدمات و گستره فروش محصولات و خدمات پس از فروش در تمامی شهرهای ایران به شعار خود که مبنی بر قوانین و مفاهیم مهندسی در تهویه مطبوع بنا شده پایبند خواهند بود: گرین، درست در دمای آسایش.

ارزش‌های سازمانی

ارزش‌های سازمانی

ارزش‌های سازمانی تهویه مطبوع گرین بر مبنای مشتری محوری و ارتقا رضایت مشتریان، رعایت اخلاق و انصاف و ایجاد رابطه سازنده با شرکای تجاری، دانایی محوری و توسعه سرمایه های انسانی، مسؤولیت پذیری اجتماعی و توجه به جامعه، حفظ پایدار منابع و محیط زیست، تامین و حفظ ارزش سرمایه و منافع بلند مدت سرمایه گذاران، اتحاد استراتژیک با تامین کنندگان و عرضه کنندگان معتبر و توانمند، اعتقاد به انگیزش، کار گروهی و مشارکت های موثر سازمانی و آموزش و رشد مداوم کارکنان به منظور خلاقیت و بهبود مستمر تعریف می گردند.