درباره ما

تهویه مطبوع گرین

کمپانی تهویه مطبوع گرین تولیدکننده دستگاه های مرکزی و مستقل تأسیساتی، اعم از چیلرهای تراکمی، هواساز، فن کویل، داکت اسپیلت، VRF و کولرهای گازی است. کارخانه این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کار آزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تمام اتوماتیک، محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید.
محصولات گرین در دو گروه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی، مناسب برای انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید و اماکن عمومی است.

پشم شیشه پارس

شرکت پشم شیشه پارس (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۶ تاسیس و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید. این واحد تولیدی علاوه بر توسعه و گسترش كمی و كیفی بازار عایق های حرارتی، با بهره گیری از تجارب و دانش مدیران شركت در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات سرمایشی و گرمایشی آغاز نمود. این شرکت هم اکنون با بیش از ۲۰ سال سابقه در ارائه خدمات مهندسی سیستم های تهویه مطبوع و تأسیسات ساختمانی، افتخار دارد تا به عنوان نماینده انحصاری تهویه مطبوع گرین، با هدف کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست، محصولات باکیفیت روز دنیا را ارائه داده و در خدمت جامعه مهندسین و متخصصین ایران باشد. تیم فنی و مهندسی تهویه مطبوع گرین علاوه بر فروش محصولات، در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش نیز در جهت تامین آسایش و رضایت هرچه بیشتر مشتریان گام بر می دارد.

ماموریت

ماموریت

ماموریت تهویه مطبوع گرین به عنوان شرکتی معتبر، تحول­خواه، چابک، پويا و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی، توسعه سازمان یافته با ارائه محصولات و خدمات با کيفيت در جهت جلب رضایت دائمی مشتریان از زمان مشاوره فروش تا خدمات پس از فروش خواهد بود. این ماموریت مهم، با تکيه بر همکاران باانگيزه و نوآور، سرانجام به بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان و ارتقا سطح رفاه آن­ها منجر خواهد شد. بهترین راه حل ها در مورد تأمین آسایش، بیشترین بهره‌وری انرژی، بهترین و بهینه ترین سرمایه گذاری اولیه‌، رعایت استانداردهای محیط زیست در بالاترین سطح و بالاترین راندمان دستگاه ها در تهویه مطبوع گرین ارائه خواهند شد.

چشم‌انداز

چشم‌انداز

تهویه مطبوع گرین با چشم انداز کارآفرینی و تولید محصولات با کیفیت تهویه مطبوع در ایران، توسعه محصولات با توجه به آخرین تکنولوژی های روز دنیا، تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل علمی داده ها و اطلاعات، التزام به مدیریت كیفیت جامع جهت بهبود مستمر محصولات و خدمات و گستره فروش محصولات و خدمات پس از فروش در تمامی شهرهای ایران به شعار خود که مبنی بر قوانین و مفاهیم مهندسی در تهویه مطبوع بنا شده پایبند خواهند بود: گرین، درست در دمای آسایش.

ارزش‌های سازمانی

ارزش‌های سازمانی

ارزش‌های سازمانی تهویه مطبوع گرین بر مبنای مشتری محوری و ارتقا رضایت مشتریان، رعایت اخلاق و انصاف و ایجاد رابطه سازنده با شرکای تجاری، دانایی محوری و توسعه سرمایه های انسانی، مسؤولیت پذیری اجتماعی و توجه به جامعه، حفظ پایدار منابع و محیط زیست، تامین و حفظ ارزش سرمایه و منافع بلند مدت سرمایه گذاران، اتحاد استراتژیک با تامین کنندگان و عرضه کنندگان معتبر و توانمند، اعتقاد به انگیزش، کار گروهی و مشارکت های موثر سازمانی و آموزش و رشد مداوم کارکنان به منظور خلاقیت و بهبود مستمر تعریف می گردند.

نمایندگی‌‌های فروش

شرکت تهویه مطبوع گرین در بسیاری از شهرهای ایران نماینده فعال دارد٬ این نقشه نشان دهنده موقعیت جغرافیایی نمایندگان ما در سراسر کشور است. شما می توانید با کلیک بر روی شهرهای مشخص شده اطلاعات تماس نماینده شهر مورد نظر را مشاهده کنید.